Jaké mohou vzniknout situace a jak postupovat?

Zrušená dovolená

Nárok na vrácení úplné ceny zájezdu

Zkažená dovolená

Nárok na slevu z ceny až 50%

Zrušený nebo zpožděný let

Nárok na odškodnění 250-600 EUR a proplacení nákladů při zrušení nebo zpoždění o 3 více hodin

Krach cestovní kanceláře

Nárok na úplné proplacení uhrazeného zájezdu

1. krok

V první fázi vyplníte níže uvedený formulář a zašlete nezávaznou poptávku.

2. krok

Ozve se Vám advokát a domluví potřebné podklady k zaslání.

3. krok

ZDARMA posoudíme Váš případ a zašleme nabídku spolupráce s konkrétními podmínkami.

4. krok

Uplatníme Váš nárok a zašleme peníze.

O projektu

Zkažená dovolená se zabývá reklamacemi dovolených, které neproběhly podle Vašich představ, například Vám byl změněn hotel, došlo ke zpoždění nebo zrušení letu, či došlo ke krachu cestovní kanceláře. Ve všech těchto případech se na nás můžete obrátit. Posouzení případu na Zkažená dovolená.cz je vždy zdarma.

Pro vyčíslení slevy z ceny zájezdu, v případě jeho vad, Vám pomůže tzv. Frankfurtská tabulka.

Aktuálně: Desetitisíce lidí mají zarezervovaný zájezd, který se z důvodu výskytu Covid-19 pravděpodobně nebude konat. Některé cestovní kanceláře využívání neinformovanosti spotřebitelů k ukrácení jejich práv na vrácení celkové ceny zájezdu. Proto jsme tu my, abychom Vám pomohli domoci se Vašich práv.

Zkažená dovolená - jak postupovat v případě reklamace dovolené?

Vedoucí našeho týmu

Mgr. Jakub Keresteši, Advokát

Jakub Keresteši

Advokát

Zastupoval ve věci vad zájezdu, zrušených a zpožděných letů a krachu CK stovky klientů, přičemž úspěšnost jím řešených případů je více než 95%. Velkou část dostupných soudních rozhodnutí velmi dobře zná, neboť se jedná o jím zastupované kauzy. Působí také jako ombudsman Blesku ve věcech zájezdů a dovolených a nespočetněkrát se k dané problematice vyjadřoval do médií.

Recenze našich klientů

Katka Z., Svitavy

Katka Z., Svitavy

Prodavačka

"Děkuji panu Kerestešimu za vymožení slevy za pokaženou dovolenou. Cestovka nám dala úplně jiný hotel, bez pláže, nižší kategorie a s menší nabídkou jídla. Podařilo se získat slevu skoro 40% z ceny."

Michal M., Kroměříž

Michal M., Kroměříž

Automechanik

"Zpočátku jsem byl trochu skeptický k možnosti úspěchu proti velké cestovní kanceláři, ale nakonec po podání žaloby nabídla 30.000,- Kč za smírné vyřešení sporu."

Jana Š., Nitra

Jana Š., Nitra

IT manažer

"Vďaka pomoci Mgr. Kerestešiho sme za 4 hodinové čakanie na odlet lietadla na Kréte celá rodina dostali odškodnenie vo výške 750,- Eur. Sice bolo nutné podať žalobu a chvíľu počkať, ale všetko skončilo úspešne. Ďakujeme! "

Ladislav Z., Litovel

Ladislav Z., Litovel

Řidič

"Po krachu naší CK nechtěla pojišťovna vyplatit celou cenu zájezdu. Dostali jsme jen 10% se slovy, že na více nebyla kancelář pojištěna. Po podání žaloby jsme obdrželi i zbylých 90% ceny zájezdu."

Tonda K., Praha 6

Tonda K., Praha 6

Elektrikář

Letadlo mělo zpoždění 5 hodin. Letecká společnost nám sdělila, že bylo špatné počasí. Až pan magistr zjistil, že počasí bylo po celé trase naprosto v pořádku a dostali jsme celkem 800 EUR. Běžný člověk bohužel nemá k některým informacím přístup, tak toho aerolinky zneužívají.

Vilém K., Praha 3

Vilém K., Praha 3

Podnikatel

"Zpožděný let, vymoženo 1200 EUR za oba dva. Dobrá práce."

Valerie N., Hradec Králové

Valerie N., Hradec Králové

Účetní

"Totálně zničená dovolená arogancí CK. Po reklamaci nabídnut voucher na 1.500,- Kč na osobu na další zájezd. Pan Keresteši vysoudil 15.000,- Kč na osobu jako slevu a ztrátu radosti z dovolené. Děkujeme."

Zdena B., Tábor

Zdena B., Tábor

Manažer

Po příjezdu na letiště v Řecku nám bylo řečeno, že hotel není a dostaneme jiný. Prý se to stává a podle obchodních podmínek na nic nemáme nárok. Po zásahu pana advokáta nám bylo vyplaceno 10tis. Kč na osobu a ještě platila cestovka náklady soudního řízení. Hlavně se nebát.

Novinky

Spojte se s námi

Naše kancelář

Mgr. Jakub Keresteši, advokát

Jana Babáka 2733/11,  612 00 Brno

IČ: 02968525

DIČ: CZ8504243550

Kontakt

Mgr. Jakub Keresteši

+420 602 746 680 (V pracovní dny 9:00 - 17:00)

info@zkazenadovolena.cz

Zadejte svůj případ